نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش شهید رئیسی برای احیای مکتب سربازی در نظام ولایی گفت: نگذارید مکتب رئیسی تعطیل شود، زیرا تمام تلاش شهید رئیسی این بود که نشان دهد در نظام ولایی یک سیاستمدار و هدایتگر بیشتر وجود ندارد و آن رهبری است و افتخار می‌کرد که سرباز ولایت است.

به گزارش پردیسان آنلاین، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی عصر امروز_دوشنبه چهاردهم خرداد_ در سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در گلستان شهدای اصفهان اظهار کرد: امروز در محضر شهدا که در پرتو این امام به حیات طیبه رسیدند و شاهد و ناظر ما هستند و مردم اصفهان که همواره خط مقدم جبهه اسلام و انقلاب هستید سه مطلب را بیان می‌کنیم.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها فرصتی برای روشن کردن چراغ راه آینده است، ادامه داد: از منظر قرآن هیچ نعمتی بالاتر از نعمت دین و بعثت پیامبر اسلام (ص) نیست، چرا که نعمت دین به بشریت حیات انسانی می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه حیات نباتی و حیوانی مشترک بین همه است، افزود: حیات طیبه فناناپذیر تنها در سایه دین به‌دست می‌آید و لذا کارکرد بزرگ دین حیات‌آفرینی است و انسان بدون دین مرده متحرک است، دین در ایمان و عمل صالح خلاصه می‌شود.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) احیای دین بود زیرا حقیقت دین را زنده کرد، اسلام ناب را به جهان معرفی کرد و البته امام خمینی (ره) به دنبال تحقق استقلال، عدالت و آزادی هم بود ولی این موارد در سایه دین به دست می‌آید.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی افزود: حقیقت دین به این است که حاکمیت تنها از آن خدا باشد و بدانیم که نفی حاکمیت غیر خدا و طاغوت و حاکم ساختن خدا در سایه ولایت که هدف همه انبیای الهی است، محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه بعد از نظام ولایی نبوی و علوی، امام خمینی (ره) توانست حاکمیت خدا را در این سرزمین پیاده کند، تصریح کرد: امام خمینی (ره) به برکت زنده کردن اسلام به ما حیات داد و لذا همانطور که در روایات اسلامی است حاکمیت بدون ولایت، حیات ندارد و از همین رو مردم ما خود را مدیون امام می‌دانند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به آغاز رهبری معجزه‌وار امام خامنه‌ای پس از امام خمینی (ره)، گفت: بعد از امام خمینی (ره) به رغم اینکه جبهه استکبار با همه ایادی خود، از انواع توطئه‌ها دریغ نکرده است ولی این انقلاب نه تنها شکست نخورده است بلکه نظام اسلامی در حال پیشرفت است.

وی اضافه کرد: آنچه در انقلاب اسلامی رخ داد و موجب تداوم انقلاب شد این بود که کسی از جنس امام خمینی (ره) به نام امام خامنه‌ای سکان‌دار انقلاب شد و لذا فکر و راه و مسیر امام تعطیل نشد و همان مسیر تداوم یافت و ایشان از همان اول فرمود راه ما همان راه امام است و اجازه نداد راه امام تعطیل شود.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی بیان داشت: بسیاری از بزرگان معتقدند که امام خامنه‌ای انقلاب را معجزه‌وار هدایت و رهبری کرده است و دشمنان انقلاب نیز اذعان می‌کنند که مشکل آن‌ها بزرگ مردی است که تمام توطئه‌های آن‌ها را خنثی می‌کند.

وی با اشاره به توطئه‌های استکبار برای حذف نام فلسطین از قاموس جهان گفت: به رغم توطئه‌های دشمنان امروز مسئله فلسطین مسئله اول نه تنها جهان اسلام بلکه مسئله اصلی ما عالم است و مسئله فلسطین مسئله اصلی تمام بشریت است.

نماینده ولی فقیه خاطر نشان کرد: امروز تفکر انقلاب اسلامی نه تنها جهان اسلام بلکه دانشگاه‌های آمریکا را فراگرفته است و رهبر معظم انقلاب اسلامی با اقتدار به تمام دانشجویان با روحیه بسیجی در جهان نامه می‌نویسد که راهتان درست است و با قدرت ادامه دهید.

وی با بیان اینکه دشمن برای بعد از امام خمینی (ره) برنامه‌های بسیاری تدارک دیده بود، گفت: با هدایت رهبری مسیر انقلاب تداوم یافت و امروز لازم است شکر نعمت ولایت را بجا آوریم و این شکر تنها با لبیک در قول و عمل امکان‌پذیر است و باید همانند شهید رئیسی از ولی فقیه فرمانبری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی با بیان اینکه امروز دوران بسیار حساسی است، افزود: آنچه که موجب شد شهید رئیسی، به این جایگاه برسد این بود که مکتب سربازی ولایت را در عمل جامه پوشاند و لذا نگذارید مکتب رئیسی تعطیل شود زیرا تمام تلاش شهید رئیسی این بود که نشان دهد در نظام ولایی یک سیاستمدار و هدایتگر بیشتر وجود ندارد و آن رهبری است و افتخار می‌کرد که سرباز ولایت است.

وی ادامه داد: مکتب رئیسی که تمام عمرش را فدا کرد مکتب ولایت محوری بود و معتقد بود که بقا و استمرار انقلاب به این است که رهبری همه سیاست‌ها و جهت‌گیری‌ها را در دست داشته باشد و لذا حرف همه شهدا و قرآن دین است که برای ولایت سرباز باشید، نه سردار.