محمد رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیسان آنلاین، با تأکید بر اهمیت بهسازی خیابان‌های اطراف حرم مطهر اظهار داشت: یکی از پروژه‌های مهم منطقه در سال جاری بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی است که از چندی قبل این عملیات عمرانی آغازشده است. وی اهداف اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی را موردبررسی قرارداد و […]

محمد رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار پردیسان آنلاین، با تأکید بر اهمیت بهسازی خیابان‌های اطراف حرم مطهر اظهار داشت: یکی از پروژه‌های مهم منطقه در سال جاری بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی است که از چندی قبل این عملیات عمرانی آغازشده است.

وی اهداف اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی را موردبررسی قرارداد و افزود: بهسازی و زیباسازی منظره شهری، افزایش سرانه فضای سبز منطقه و ایجاد حس آرامش بیشتر برای شهروندان بخشی از اهداف اجرای پروژه است.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم ایجاد ایمنی در تردد عابران پیاده را نیز یکی دیگر از اهداف اجرای پروژه عنوان کرد و گفت: اجرای چنین طرح‌هایی می‌تواند در رونق صنعت گردشگری و افزایش ماندگاری زائر و مسافر در شهر تأثیر بسزایی داشته باشد.

وی مراحل اجرای پروژه بهسازی پیاده‌رو اطراف میدان سعیدی را تشریح و بیان کرد: اجرای قلوه‌ریزی، بتن‌ریزی، اجرای جدول سنگی، تخریب سنگ‌فرش قدیمی و اجرای کفپوش بتنی در چهار ماه برنامه‌ریزی‌شده است.

رمضانی اعتبار پیمان قرارداد را عددی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال اعلام و بیان کرد: امیدواریم این پروژه طبق زمان‌بندی مشخص‌شده انجام‌شده و شاهد رضایت شهروندان منطقه و زائران باشیم.

انتهای پیام/****ن